Kehtna Klubi on Kehtna Vallavalitsuse allasutus.

Klubi kandnud erinevaid nimetusi, olenevalt riigikorrast. Tegevusalaks on paikkonna kultuurilise teenindamise tagamine ja huvitegevuse korraldamine Kehtna alevikus ja ümbritsevates külades.

Kehtna klubi asub aleviku südames. Ühes majas ollakse Kehtna Kunstide Kooliga. Kohe kõrval asub Kehtna Lasteaed „Siller“. Naabruses on veel Kehtna Kutsehariduskeskus (endine Kehtna MTK) ja kauplus A & O.

Kehtna klubi asub 1965. aastal ehitatud majas, mis avati täpselt 1. septembril lasteaiana. Hiljem valmis lasteaia juurdeehitus ja vanasse majja jäid ruumid, kuhu loodi Kehtna Kunstide Kool. Lisaks oli maja esimene korrus erakätes. Pikka aega rentis ruume Kehtna Mõisa OÜ kauplus „Tiigi“, Kehtna lillepood ja kauplus „Luigepesa“. Aastal 2007 ruumid vabanesid ja võeti Kehtna klubi ja Kehtna Kunstide Kooli kasutusse.

Maja esimesel korrusel asub saal, mis mahutab 80 inimest. Lisaks kangastelgedel kudumise ruum, kitarriklass, bändiruum ja klaveriklass.

Teisel korrusel asuvad erinevad klassiruumid (klaver, kitarr, kunst), mis kuuluvad Kehtna Kunstide kooli alla. Seal toimuvad ka klubi erinevad kunstiringid.

 

Kehtna klubi inimesed:

Kaua aega oli Kehtna klubi juhatajaks elupõline tulihingeline kultuuri eestvedaja Tiiu Iling.

2007. aastast on klubi juhatajaks Kersti Mäevälja.

2010. märts kuni 2012 jaanuar asendas Kerstit Kait Kaeval.

2012. aasta jaanuarist on taas juhatajaks Kersti Mäevälja.

2016. aasta sügiset on klubil ka kunstiline juht Seily Sõgel-Raid.

2019. aasta algusest on klubil uus juhataja Sigrid Kalle-Vainola.

Kuidas meie lugu siit jätku saab, näitab vaid aeg.